Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi 8-9 Mayıs 2017, Ortaokul ise 29 Mayıs 2017  ve 03 Mayıs 2017 de Alman Kültür Enstitüsünde düzenlenen yazılı ve sözlü sınavlarına okulumuzdan 56 öğrencimiz katılmıştır.

GÜV Özel okulları olarak katıldığımız FIT ve TELC Sınavları’nda  her yıl olduğu gibi üstün başarı gösterdik. Törenimizi 06 Haziran 2017 ‘de okulumuz konferans salonunda gerçekleştirdik. Törene Sayın Tuba Başer,DAS Akademie’nin Dil Bölümü yöneticisi konuşmacı olarak katıldı.Tuba Başer, aynı zamanda TELC (The European Language Certificate) Sertifika Sorumlusu ve Türkiye’de bulunan tek TELC (Trainer) sorumlusudur. Sayın Tuba Başer, Uluslararası geçerliliği olan 4 düzeye ait sertifikaları başarılı olan tüm öğrencilerimize velilerimiz huzurunda takdim etmiştir. Tören sonrası kesilen pasta ile öğrencilerimizin başarıları ödüllendirilmiş ve önümüzdeki öğretim yılında da aynı başarıyı göstereceklerine dair olan inancımızı artırmıştır.

Öğrencilerimizi başarılarından dolayı kutluyor, Almanca Öğretmenlerimiz Sanem Kabadayı Özyaşar , Serdar Tekin , Sema Balcı ve Canan Yıldız Güda’ya teşekkür ediyoruz.