Gazi Üniversitesi Rektörlüğü, Gazi Üniversitesi Vakfı ve Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları tarafından tertip edilen 24 Kasım Öğretmenler Günü yemeği, Gazi Üniversitesi Kültür Merkezi’nde 22 Kasım 2019 Cuma günü gerçekleşti. Yemeğe Gazi Üniversitesi Rektör Yardımcıları Sayın Prof. Dr. Yaşar AYDEMİR,  Sayın Doç. Dr. Hacı Ahmet PEKEL ile Kurucu Temsilcimiz Sayın Abdullah DESTEBAŞI, okul müdürlerimiz, müdür yardımcılarımız, öğretmenlerimiz ve personelimiz katıldı.

Yemekte ilk olarak Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okulları Kurucu Temsilcisi Sayın Abdullah DESTEBAŞI öğretmenlerimize seslendi. Gazi Üniversitesi Vakfı Özel Okullarının  başarısında en büyük emeğin öğretmenlere ait olduğunu belirten DESTEBAŞI, öğretmenlerimize teşekkür ederek herkese iyi eğlenceler diledi.

Programımız plaket takdimleri ile devam etti. Beden Eğitimi Zümremiz tarafından Öğretmenler Günü dolayısıyla okulumuzda düzenlenen Masa Tenisi, Voleybol ve Futbol Turnuvalarına katılan tüm öğretmenlerimize plaketleri takdim edildi. Plaket töreninin ardından, müzik dinletileri ile program devam etti.

Öğretmenlerimizin son derece keyif aldığı bu anlamlı günde emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve bütün öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyoruz.